Rozum

13. listopadu 2017 v 0:00 | Uke |  Jednorázové

Zdravím, za pravé ten název nemá s povídkou absolutně nic společného. :D Ale opravdu mě nic jiného nenapadlo. :D
Za druhé jedná se o m-preg. (Těhotenství mezi muži.)
Za třetí v povídce je lehký náznak omegaverze.
Povídku věnuji všem mým čtenářům a snad se líbí. :)Ležel jsem v obýváku u televize a přitom se nerušeně díval na televizi, sem tak jsem dlaní přejel po svém vypouklém bříšku a nevědomě se usmíval. Ze Sasukem se nám konečně povedlo otěhotnět, teda já jsem otěhotněl ne on. Chodíme spolu už víc jak pět let a on je pěkně nenasytná alfa a ze začátku dítě nechtěl a tak mě nutil brát léky, ale po mém dlouhém přemlouvání povolil a teď se semnou těší. Už jen pár měsíců a to malé bude na světě. Vůbec nevím jestli to bude chlapeček nebo holčička, ale i kdyby to mělo být obojí naráz budu to milovat celým svým srdcem.


"Jsem doma!" Ozve se bytem a já se s úsměvem nějak vyhrabu z gauče a odťapkám do chodby. "Ahoj." Natáhnu se k Sasukemu pro polibek a stáhnu mu pracovní sako. "Jak bylo v práci?" Zeptám se zvědavě, práce mi chyběla, klidně bych i pracoval, ale doktor říkal že by to nebylo dobré pro miminko. A co je pro miminko špatné prostě dělat nebudu. "Jako v práci." Ozve se jeho smích a já jen kývnu a pověsím mu sako na raménko. "A co malý? Nezlobí?" Přejde blíž ke mně a pohladí mě po bříšku. "Dneska byl celý den hodný." Jen co to dořeknu mi na rtech přistane polibek.

"Mám na tebe chuť." Vypustí ze svých měkkých rtů. "Sasuke to nejde, mohlo by se stát že potratím." Zakňučím. Jelikož jsem bral pravidelně léky na svou říjí nijak jsem nepociťoval potřebu mít sex. Jako jo měl jsem na něj chuť, ale nerad bych aby se něco stalo malému. "Budu jemný, slibuju." Svým velkým penisem se otře o moje stehno a já si jen povzdychnu. Jestli je opravdu až takhle moc nadržený nemůžu mu to přeci odepřít. "Ale budeš opravdu jemný." Cítil jsem jeho dech na svém krku, musel jsem nad tím příjemným mrazíkem přivřít oči. "Slibuju." Chytí mě kolem boků a pomalu mě natiskne na dveře. "A nechtěl by jsi jít raději do ložnice?" Uchechtnu se, ale to už mi jeho ruka bloudí pod tričkem. Nečekaně si mě vezme do náruče a odnese si mě až do ložnice kde mě s jemností položí na postel.

"Spokojený?" Zeptá se mě s úsměvem na rtech, jen si ho přitáhnu blíž k sobě a hladově ho políbím. "Ano." Vydechnu a začnu mu rozepínat košil hezky knoflíček po knoflíčku. "Ještě aby ne." Zasměje se a stáhne ze mě triko které někám odhodí a začne mě líbat na krku odkud si udělá cestičku až k bříšku a tam s polibky chvilku setrvá než mi začne rozepínat kalhoty. "Sasuke." Zavzdychám s přivřenýma očima. "Copak?" Zeptám se mě se škodolibím výrazem a s láskou v očích mě pohladí po bříšku. Tyhle jeho gesta mě vždycky zahřejí na srdci a já vím že mě i to malé bezmezně miluje.

"Miluju tě." Vzdychnu potichu a konečně mu svléknu košili která na sobě měla snad víc knoflíčku než normálně, odhodím je někam do pryč a přitáhnu si jeho polonahé tělo blíž k sobě. Chtěl jsem cítit každý centimetr jeho horké kůže. "Já tebe taky, Naruto." Zašeptá mi do ouška které jemně skousne. Jako na povel lehce zrudnu a tiše vzdychnu.
Během chvilky jsme byli oba nahý, Sasuke se nakláněl nade mnou a přitom mě líbal a rukama přejížděl všude možně po mém těle. "Sasuke, chci tě." Cítil jsem vlhkost mezi mými půlkami a to vzrušení už se nedalo vydržet. "Jak si přeješ." Pousměje se a přetočí mě na bok, nejraději bych na břicho nebo na čtyři ale mám strach že takhle bych ublížil malému.
Během chvilky jsem cítil jak do mě proniká první prstem, lehce se kolem něj stáhnu, ale hned na to povolím. Bylo úžasné po dlouhé době cítit tu plnost.

"Sasuke!" Vyjeknu nadrženě a sám přirazím proto jeho klínu. Příjde mi že jeho penis každým dnem roste, pokaždé se cítím tak plně až mám pocit že prasknu, ale já se toho pocitu nedokážu nabažit.
"Tišeji, máme tu sousedy." Zasměje se a začne přirážet, jeho rty byli přisáte na mém krku a já měl co dělat abych neječel jak nějaká štětka.
"Sasuke…do háje j-já už!" Vyjeknu a svým spermatem zašpiním prostěradlo a své bříško. Bylo toho na mě už opravdu hodně a já to neokázal vydržet.
Sasuke se smíchem obejme mé poddajné tělo a o něco zrychlí. Připadal jsem si opravdu jako v sedmém nebi.


"Bylo to úžasné." Zašeptám s lehkým úsměvem na tváři a přitulím se k jeho zpocenému tělu. "Ty jsi byl úžasný." Pohladí mě po tváři a za dnešek už po několikáté mě políbí na rty.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Majo Majo | Web | 13. listopadu 2017 v 10:44 | Reagovat

Awww, to bylo skvělé :3 Sasuke je tady doslova nadržený alfa samec! :D Doufám, že se miminku doopravdy nic nestalo a že Naruto porodí zdravé děťátko <3

2 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 13. listopadu 2017 v 19:58 | Reagovat

Krasne to bolo. Suhlasim s majo. Sasu je poriadne nadrzany....snad sa babo narodi v poriadku. Aaale napadlo ma ze by to mozno chcelo dalsiu cast. Ako babo a naru dopadly😗

3 Uke Uke | 15. listopadu 2017 v 16:03 | Reagovat

O pokračování jsem přemýšlela, ale nevím. :D

4 Mei Mei | 15. listopadu 2017 v 19:29 | Reagovat

Oh, další, kdo píše mpreg a oomegaverzi. :3 Skvělá povídka, těším se na další takovou povídku. <3

5 Uke Uke | E-mail | Web | 16. listopadu 2017 v 8:12 | Reagovat

[4]: Děkuju 😊❤️

6 Lily Lily | 16. listopadu 2017 v 14:03 | Reagovat

Je škoda že neuvažuješ nad pokračováním. :/ povídka se mi moc líbila

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama