Nový život? 2

16. listopadu 2017 v 0:00 | Uke |  Nový život?
Vím že je to hrozně krátké, ale zbytek jsem si prostě musela nechat na další díl. :P
Přeji příjemné čtení.


Sauke Uchiha:
Měl jsem chuť ho vzít a prohodit oknem, ale to by mi určitě nevyšlo, mlčky jsem přikývl a začal si vytahovat věci na hodinu. Přísahám bohu že jestli na mě ještě jednou sáhne tak mu tu ruku urvu!
"Hele, máš ten úkol z matiky? Můžu si ho odepsat?" Zeptám se mě jako kdyby se nechumelilo a ruku posune o něco výš. "Mám." Zamumlám. "Ale dám ti ho opsat jen když dáš tu ruku pryč." Zamračím se. "Ale no tak, přeci by jsi nebyl tak zlý." Zakňučí, ale já ho od sebe jenom odstrčím a vytáhnu sešit z matematiky. "Na a už na mě nesahej." Zavrčím. On jako by má slova, ale vůbec neslyšel a dál měl položenou ruku na mém stehně. "Jsi hrozně chladný." Zamručí nespokojeně.

"Ne, já jen nechci být další trofej ve tvé sbírce." Řeknu už naštvaně a ruku mu surově odstrčím.
"Tak koťátko má zoubky?" Zavrčí a hodí na mě výraz alá to jsi neměl, zabiju tě. "Stejně budeš můj koťátko, víš? Je mi jedno jestli to půjde po dobrém nebo po zlém. Nedělá mi problém si tě svázat a opíchat ten tvůj nádherný zadek." Zašeptám mi do ucha výhružným tonem.
Měl jsem chuť jednu natáhnout, ale to si nesmím dovolit a tak jen uhnu pohledem a vezmu si do ruky propisku. "Za znásilnění tě můžu i udat." Ušklíbnu se.

Naruto Uzumaki:
Chtěl jsem, ne. Musel jsem ho provokovat, něco mě nutilo si s ním prostě hrát. A teď nešlo jen o tu pitomou sázku. Neříkám že mě neláká jí vyhrát, ale víc mě láka toho černovlasé koťátko podrobit. Chci aby na mě myslel, aby mě prosil o můj dotyk. Jako každý druhý v téhle otravné škole. "Tohle by znásilnění nebylo." Mrknu na něj nevině. K dalšímu slovu už se nedostanu jelikož zazvonilo a do třídy vešel učitel.

Při pohledu na mě vedle Sasukeho se lehce podivil, ale nijak to neřešil. "Jsem si jistý že by se ti to semnou moc líbilo." Pousměju se, ale pak už začnu nějakého Sasukeho Uchihu vedle sebe ignorovat, vezmu si propisku a neochotně si zapíšu něco z výkladu o nějaké druhé světové válce. Pche, jako by mě zajímalo co stalo někdy bůh ví kdy. Po skončení hodiny chytím Sasukeho za ruku a doslova ho odtáhnu na pánské toalety. Samozřejmě se to neobešlo bez různých nadávek, ale ty jsem hned umlčel v polibku. Chvilku se vzpíral a nakonec mi jedna přiletěla. "O co ti jde? Měl by jsi být rád že na tebe vůbec mluvím!" Prsknu a natisknu ho zeď která byla za ním.

Sasuke Uchiha:
S nadávkami jsem se nechal odtáhnout až na wc, chtěl jsem se mu nějak vytrhnout, ale on měl větší sílu než já. Než jsem stačil něco říct, nebo udělat ucítil jsem jeho rty na těch svých, byl jsem z toho natolik mimo že mě to na malou chvilku ohromilo. Během pár sekund jsem se, ale vzpamatoval a jednu mu vrazil. "O co ti jde? Měl by jsi být rád že na tebe vůbec mluvím!"

"Na to ti sere pes, běž do háje ty idiote!" Zavrčím a veškerou svou silou ho od sebe odstrčím. "Už na mě nikdy nesahej!" Aniž bych si ho dál všímal odejdu zpět do třídy kde si vezmu své věci a odejdu z celé téhle pošahané školy. Příjde mi že v téhle škole jsem ten jediný normální já. S povzdech si hodím batoh na rameno a vydám se pomalým krokem domů, dneska už na to kašlu. Nemám na toho blonďatého blbečka ani trošku náladu.

Naruto Uzumaki:
Měl jsem chuť to koťátko zkrotit, ale nechal jsem ho být, však já si ho podám ve třídě. S úsměvem od ucha k uchu se vrátím do třídy. Jaké bylo překvapení když mi Gaara řekl že odešel. "Slaboch." Uchechtnu se a sednu si zpět ke své partě. "Příjde mi že je panic." Zasměju se.

"To si piš." Ušklíbne se. "Věřím tomu že ho nedostaneš." Jeho slova mě pěkně nasrala. "Jdi do prdele." Ukážu na něj prostředníček, seberu věci a odejdu ze školy. Místo toho abych šel k sobě domů jsem se vydal domů k Sasukemu. Pche já mu dám říkat že ho nedostanu! Blbeček jeden nafoukanej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majo Majo | Web | 16. listopadu 2017 v 10:29 | Reagovat

To je tak boží :D ale Narutovi bych jednu pleskla, doufám že dostane tvrdou lekci :D

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 16. listopadu 2017 v 21:10 | Reagovat

boooze sasu le mu daj.... taaak a teraz ma zaujima kto je seme. eeem nejako sa stracam podla toho ako sa to vyvija a podla reci mi pride ze seme bude neru aale.... O_o

3 Mei Mei | Web | 16. listopadu 2017 v 23:26 | Reagovat

Doufám, že skončí spolu! 😍 Samozřejmě po pár bolestných událostech... že? :D

4 Uke Uke | E-mail | Web | 18. listopadu 2017 v 9:42 | Reagovat

[1]: Noooo tak to nevím.  :D

[2]: Brzy se dočkáš své odpovědi.  :D

[3]: Ale že jsi to ty tak sicto ještě rozmyslím.  :

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama