Nový život? -1 1/2

2. listopadu 2017 v 15:17 | Uke |  Nový život?
Tak jo, snažila jsem se to napsat jako jeden díl, ale nakonec jsem se rozhodla že ten jeden díl rozdělím na dvě části. :D Povídka bude vycházet nepravidelně , ale budu se snažit aby to tu každy čtvrtek bylo. :D Jelikož mi nejde ta druhá povídka tak se během toho budou objevovat jednorázovky. Taky se může stát že tu druhou povídku nikdy nedopíšu. :D
Dost kecání, snad se vám to bude líbit.

Věnování: Všem kdo to čte.
Sasuke Uchiha:
Dnešní den byl ten nejhorší z nejhorších. Učitel na fyziku se rozhodl že mi chce pokazit život ještě víc než ho mám zkažený teď. Chtěl jsem začít řvát jestli je zdravý nebo něco, ale zmohl jsem se jenom na mlčení a koukání do blba. Já a školní hvězda Naruto Uzumaki jsme dostali skupinovou práci. Kdyby to bylo s kýmkoliv jiným tak mi to tolik asi nevadí, ale on? Proč on? Co jsem komu udělal?
"Do dvou týdnů to chci mít hotové a položené na mém stole v kabinetu." Tiše si povzdychnu a začnu si opisovat příklady z tabule. Abych se vám představil, jmenuji se Sasuke Uchiha, ale v tuto chvíli moje jméno nic neznamená. Když mi bylo patnáct otec se dozvěděl že jsem gay a okamžitě mě vydědil a vyhodil z domu. Momentálně bydlím v malém bytě který platím z peněz které mi tajně posílá máma. Kdyby to táta zjistil asi by to skončilo hodně zle. Po hodně k mé lavici přišel ten pro všechny blonďatý anděl. Pro mě to byl pouze nafoukaná nádhera. Neříkám že by se mi nelíbil ale mít tohle v posteli dík, ne. Každou noc má někoho jiného, divím se že ještě něco nechytil. Od někoho jsem slyšel že to dělal i s pár kluky, ale to jsou prý jen fámy. "Ahoj, jestli chceš můžeme dneska začít u mě." Nabídne mi ten modrooký egoista s celkem milým hlasem."Jo, dobře, tak po škole?" Zeptám se na což mi on jen souhlasně kývne a opět se vrátí ke své partičce. Pamatuji se že jsem s tímhle blonďákem chodil do školky, ale asi jen půl roku, otec se rozhodl že něco jako škola pro normální děti se pro mě nehodí a tak jsem chodil do školky soukromé.Naruto Uzumaki: Dnešek byl vážně dost na hono, ráno jsem zaspal tak že jsem musel do školy běžet, nestihl jsem si dát ani cígo, nic. Byl jsem vůbec rád že jsem ti stihl ještě dřív než zazvonilo na hodinu, máma by mě asi jebla pánví po hlavě kdyby zjistila že jsem přišel pozdě. Ještě víc mi můj již pokažený den zkazilo zjištění že budu muset dva týdny s ubohým Sasukem Uchihou dělat nějaký pošahaný projekt či co. "Ten si teda něco zažije." Zamumlám si pro sebe a Kiba sedící vedle mě se jen uchechtne. "Něco mě napadlo." Ušklíbne se červenovlasý hoch za mnou. Se zvědavým pohledem se na něj otočím. "A co?" Jen pokrčí rameny a nakloní se blíž ke mě. "A o litr že ho do těch dvou týdnu neohneš." Lehce se pousměju a podívám se na toho černovlasého chudáka. Sice není nijak populární a nikdo se s ním nebaví, ale za hřích by teda stál. "Fajn." Olíznu si rty a stisknu mu ruku. "Platí."

Po hodině jsem se rozešel k jeho lavici a snažil se vypadat jako andílek. "Ahoj, jestli chceš můžeme dneska začít u mě." Nabídnu mu s úsmevem a zamrkám svýma modrýma očima. Mou nabídku překvapivě příjme. S úsmevem od ucha kývnu na souhlas a vydám se zpět ke své partičce. "Připrav si na zítra litra." Vypláznu na Gaaru jazyk. "Dneska jdeme totíž ke mě." Oznámím mu egoisticky. "To ale přeci ještě nic neznamená." Řekne Gaara jako svou odpověď a já se jen zasměju. "Ohh, ne přesně to něco znamená, jakmile vejde do mého pokoje vezmu si ten jeho zadek tak že si týden nesedne." Slíbím. Chtěl jsem si s nimi ještě povídat ale už zazvonilo na další hodinu.

Po škole jsem čekal u jeho skřínky. "Ahoj, tak jdeme?" Zeptám se energeticky, ale on mi na to jen v tichosti kývne hlavou. "No tak! Trochu života do toho umírání!" Zasměju se a chytím ho za ruku za kterou ho odtáhnu až ven před školu. Okamžitě vytáhnu krabičku cigaret a zapalovač. "Chceš taky?" Optám se zvědavě a vložím si mezi rty první cigáro za celý tenhle blbý den.
Sasuke Uchiha: Jakmile po skončení dojdu ke své skřínce jsem nemilosrdně odtažen až ven před školu. "Nekouřím." Ušklíbnu se. Nesnáším kuřáky, ale co mu mám jako říct? Přestaň? Už vidím jak s radostí přestane, větší pravděpodobnost je v tom že by mi to cigáro narval bůh ví kam. "Kde vlastně bydlíš?" Promluvím asi v půlce cesty aby řeč nestála. Mimochodem, za tu chvilku už vykouřil snad celou krabičku. "Asi pět minut cesty." Pokrčí ramen a stočí svůj modrý pohled ke mě. "A kde bydlíš ty?" Zeptá se a já chvilku přemýšlím jestli mu to říct nebo ne. "Daleko." Odpovím vyhýbavě. "Fajn, tak zítra půjdeme taky ke mě, co ty na to?" Zazubí se a vytáhne si kapsy klíče. "Tak tady je mé království." To slovo království pomalu vystihovalo tu vilu která stála přímo přede mnou. "Wow." Vyjde mi tiše z úst a já mám co dělat abych zahnal osten žárlivosti. Ta vila vypadala vážně úžasně, ale ta zahrada vypadala snad ještě líp. Jo, pamatuji si ty dny kdy jsem pobýval stejném luxusu.Naruto Uzumaki: "Nevíš o co přicházíš." Zamumlám jen když odmítne mou cigaretu.
Cestou jsem jich vykouřil snad padesát, ale já prostě neměl dost a tak jsem kouřil jednu za druhou.

Když jsme stáli u mého domu doslova jsem se v duchu bavil nad tou jeho reakcí ohledně mého bydliště. "A to jsi to ještě neviděl uvnitř." Ušklíbnu se a odemknu. "Tak pojď, rodiče jsou v práci tak že si můžeme dělat co chceme." Mrknu na něj a olíznu si suché rty. "Chceš něco k pití nebo k jídlu?" Zeptám se jako správný hostitel a začnu si svlékat budnu a boty. "Jen vodu." Odpoví mi jednoduše. "Jen? Nechceš třeba kolu nebo nějakou jinou limču?" No, ale on jen záporně zakroutí hlavou a tak mu řeknu jak se dostane do mého pokoje a já sám zalezu do kuchyně abych nám mohl připravit občerstvení.
Sasukemu napustím do skleničku obyčejnou vodu a sobě naliju kolu, ještě vezmu sáček chipsů a jdu za ním do svého pokoje. " Jaké vlastně máme téma?" Zeptám se ho s úšklebkem a podám mu skleničku s vodou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 2. listopadu 2017 v 16:25 | Reagovat

Mají celý barák pro sebe, nice :D
Líbí se mi, jak oba přemýšlí úplně rozdílnými způsoby.. ^^ Naruto je postě takovej ten zmetek no :DD

2 Uke Uke | 2. listopadu 2017 v 17:27 | Reagovat

[1]:

Snažím se aby tak vypadal.  :D
Je to těžký když ho všichni mají v hlavě jako toho hodného andílka :D

3 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 2. listopadu 2017 v 18:17 | Reagovat

veeelmi sa to paci. i ked je to iba prva cast. som uz teraz zvedava, co bude dalej. vyzera to naozaj zaujimavo.

4 Majo Majo | Web | 3. listopadu 2017 v 9:33 | Reagovat

Páni, Naruto je zmrd a to se mi líbí :3 přijde mi, že jsi jeho povahu v anime vystihla mnohem líp, než my všechny co z něj děláme anděla :D
Sasuke je tady takoveeee pako :3 doufám že mu Naruto nic neudělá :3 bylo by mi ho líto :D
Awww máš mě v oblíbených :3 hned jak přijedu domů, tak tě tam taky hodim ... ehm, v neděli :D :*

5 Uke Uke | 3. listopadu 2017 v 13:48 | Reagovat

[4]:
Ale to zase ne. :D
Děkuju. :3 :3

6 Mei Mei | Web | 5. listopadu 2017 v 0:09 | Reagovat

Ohoho, to se nám to pěkně vyvíjí. :D Nemůžu říct, že jsem nečekala, že v tom bude nějaká sázka. xD A tohle je vlastně první povídka, kde si ti dva vyměnili role (Sasuke chudáček a Naruto frajírek) - mega.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama